Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2280815
30549
398
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége (fa)" Br plakett (82mm) T:1-
2280322
30550
398
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1985. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége 1985" Br emlékérem (98mm) T:2
2280872
30551
398
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1986. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV 1986" Br emlékérem (74mm) T:2
2280922
30552
398
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége / Hintaszék" Br plakett (82mm) T:1-,2
2285264
30553
398
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" Br plakett (82mm) T:1-,2
2430102
30554
398
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Br emlékérem számozott névjeggyel, tokban (42,5mm) T:1- 2427710
30555
398
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2212691
30556
398
3400
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront" Br emlékérem (100mm) T:1-
2427687
30557
398
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem (66-67mm) T:1,1-
Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU
1024435
30558
398
240000
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R!
/ Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
2301914
30559
398
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Röck István 1775-1850" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2 (eredetileg PP)
2308303
30560
398
11000
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1940. "Mátyás király / Rex Mathias Hvngariae 1440-90 / Él magyar, áll Buda még" kétoldalas, öntött Br plakett, peremén kiolvashatatlan sorszám (108mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF