Gläser Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2399180
11441
398
Glass-objects
Ólomkristály váza, metszett, jelzés nélkül, apró csorbával, m: 15 cm 2379960
11442
398
Glass-objects
Sárga üveg bonbonier és hamutál, karcolással, kopásokkal, apró lepattanással, d: 9 cm, m: 6 cm és 11x7,5x3,5 cm 2430465
11443
398
Glass-objects
Fatörzs mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással. 23 cm
2397548
11444
398
Glass-objects
Nagykőrös vásor feliratos, címeres boros üveg 1 L 37 cm
2399167
11445
398
Glass-objects
Ólomkristály nagyméretű hamutál, metszett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16 cm
2430672
11446
398
Glass-objects
Bohemia nagyméretű ólomkristály hamutartó. Metszett, matricával jelzett, fém szerelékkel, kis karcolással, kopásnyomokkal, eredeti dobozában, d: 14,5 cm
2399153
11447
398
Glass-objects
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17,5 cm
2054006
11448
398
Glass-objects
Fújt kék váza, anyagában színezett, jelzés nélkül, peremén nagyon apró csorbával, m: 17,5 cm
2393908
11449
398
Glass-objects
MABÉOSZ sörös pohár, aranyszínű szegéllyel, matricás, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2431717
11450
398
Glass-objects
Üveg váza, színtelen, fényre kissé lilás színre váltó, kopásokkal, karcolásokkal, m: 20 cm, d: 13 cm 2431719
11451
398
2200
Glass-objects
Üveg váza, matt, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm, d: 12 cm 2428957
11452
398
Glass-objects
Üveg kínáló tál. Formába préselt hibátlan 25x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF