Gläser Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391286
11417
398
Glass-objects
Fodros kék üveg váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. m: 22 cm 2411253
11418
398
Glass-objects
Rubin piros csíkos üveg dísz kancsó. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 26 cm 2399235
11419
398
Glass-objects
Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm
2430466
11420
398
Glass-objects
Váza. Több színű kézzel készült üveg. Anyagában húzott, színezett. 19 cm 2407730
11421
398
Glass-objects
Üveg kiöntő dugóval, anyagában színezett, gazellás mintával, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 22 cm
2412938
11422
398
Glass-objects
Bordó kristály váza. 17 cm + hamus 9 cm Hibátlanok 2424614
11423
398
Glass-objects
Nagy vörös mintás váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 35 cm
2431922
11424
398
Glass-objects
Kristály süteményes kínáló készlet 6 személyes csiszolt virág díszítéssel nagy tál d: 32 cm Hibátlan 2430464
11425
398
Glass-objects
Karcagi narancs, kraklé üveg váza és tálka. Matricával jelzett, váza hibátlan, tálon kis lepattanás m: 12 cm, d: 14 cm 2429985
11426
398
Glass-objects
7 db repesztett üveg kis tálka, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm + Morion kék tálka, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, 10,5×10,5 cm 2429978
11427
398
Glass-objects
Ajkai kristály üveg csengő, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
2431580
11428
398
Glass-objects
4 db Király fejes kehely készlet talpas üveg plasztikus portré díszítéssel arany kontúrozással. Formába öntött. m : 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF