IDB jelzéssel asztali lámpa almaárus nénivel. Kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/IDB-jelzessel-asztali-lampa-almaarus-nenivel-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal~II2430571
2430571
11239
398
Beschreibung: IDB jelzéssel asztali lámpa almaárus nénivel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
: karap_norbert