Zsolnay porcelán virág mintás mokkás csésze készlet 6 db csésze aljjal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-porcelan-virag-mintas-mokkas-csesze-keszlet-6-db-csesze-aljjal-Kezzel-festett-jelz~II2430573
2430573
11238
398
14000
Beschreibung: Zsolnay porcelán virág mintás mokkás csésze készlet 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
: tm