17772.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Arany János: Kisebb költemények. Bp., én., Franklin, 415+2 p.Tizedik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzással.