17625.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, "Bírálati Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.