Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor. Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Benedek-Marcell-szerk-Irodalmi-lexikon-Bp-1927-Gyozo-Andor-Kiadoi-dusan-aranyozott-ege~II2421827
2421827
17579
399
Beschreibung: Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
: karap_norbert