17737.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., 1939, Stádium Rt.-ny., 252 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.