17532.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.