17632.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jack London: A büszkeség háza. Bp., (1925), Tolnai Világlapja. Kiadói papírkötés, kötés sérült, kopottas állapotban.