17687.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Kölcsey Ferenc versei. Bp., 1889., Franklin. Ötödik kiadás. A költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylappal.