17630.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Két kisregény. Bp., é.n., Révai. 223 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.