17748.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Molnár Ferenc: A farkas. Bp.,1912, Franklin. A borító rajza Falus Elek munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen egészen kis sérüléssel.