17580.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Vörösmarty Mihály Munkái. Bevezetéssel ellátta Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. I., II., III. kötet. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.