Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 311
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436513
16773
399
Books: Architecture, Art
Tim Marlow: Rodin. Kent, 1998, Grange Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2436489
16774
399
Books: Architecture, Art
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói kemény-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2436449
16775
399
Books: Architecture, Art
Árkádia tájain. Szőnyi István és kora. 1918-1928. Szerk.: Zwickl András. In the Land of Arcania. István Szőnyi and His Circle 1918-1928. Bp., 2001., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2436723
16776
399
Books: Architecture, Art
Tóth Ervin: Holló rajzai és akvarelljei. Debrecen, 1969, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban.
Számozott (1000/659.) példány.
2436735
16777
399
Books: Architecture, Art
Tim Marlow: Schiele. Bp.,1992,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2436745
16778
399
Books: Architecture, Art
Catherine Holmes: Világszép kertek. Bp.,2002,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2436753
16779
399
Books: Architecture, Art
Aubrey Beardsley. Pierrot für ein Augenblick. Zeichnungen. Berlin,1988,Eulenspiegel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2436774
16780
399
Books: Architecture, Art
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Hn., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2436815
16781
399
Books: Architecture, Art
Richard Buxton: A görög mitológia világa. Ford.: Sudár Balázs. Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2436792
16782
399
Books: Architecture, Art
Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kászoni székely népművészet. Bukarest, 1972, Kriterion. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban , jó állapotban.
2436864
16783
399
Books: Architecture, Art
Aradi Nóra: Réti István. Bp., 1960, Kézpőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2436961
16784
399
Books: Architecture, Art
Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla. Bp., 1985, Képzőművészeti. Fekete-fehér és színes fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF