2 db Alfred Reth kiállítási katalógus egy kötetben: Alfred Reth (1884-1966). Paris, 2007, Galerie Antoine Laurentin. 78 p. + Alfred Reth 1884-1966. Paris, 2007, Galerie Le Minotaure. 79p Francia és angolé nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, Réth Alfréd műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
Kolozsváry Marianna: Román György. Bp, 2001, Román György Alapítvány és PolgArt. 325 p. Oeuvre-katalógus. Színes és fekete-fehér képekkel, Román György műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
Tóth Antal, Török Katalin: Apáti Abkarovics Béla festőművész. Szentendre, 2007, MűvészetMalom. 121 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Apáti Abkarovics Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
2 db művészeti kiadvány: Xavier Costa Clavell: Picasso. Picasso Museum. Barcelona, é.n., Escudo de Oro. 20. kiadás. 93 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Picasso műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Valérie Mettais: Your visit to Orsay. Versailles, 1999, Art Lys. Angol nyelven. 191p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Monet, Gauguin, Van Gogh műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
3 db, elsősorban erdélyi színházzal kapcsolatos könyv: Herepei János: A kolozsvári színház és színészet történetéből. Kolozsvár, 2005, Művelődés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Enyedi Sándor: Déryné erdélyi színpadokon. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, sérült kötéssel, előzéklap és címlap kissé foltos. + Kálmán Vera: Emlékszel még... Kálmán Imre élete. Bp., 1985, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
Ifj. Gyergyádesz László: Kecskemét szecessziós építészete - I. Modern és magyaros. Secession architecture - Modern and Hungarian. Kecskemét, 2019, Kecskeméti Lapok Kft - Kecskeméti Katona József Múzeum. 111p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 335p. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban, zsugorfóliában.