https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 311
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2401152
16857
399
0
1000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Bacher Béla. Bp., 1955, Képzőművészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2400677
16858
399
0
1000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2381834
16859
399
0
1000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2334208
16860
399
0
2000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381771
16861
399
0
1600
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381843
16862
399
0
1000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2358459
16863
399
0
1000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Manifesti per la libertá. Kiáltványok a szabadságról. Kemény Judit életmű-kiállítás. Olasz - magyar nyelvű. Bp., 2013, ARTendo. 2358355
16864
399
0
2400
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2358398
16865
399
0
1000
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2348995
16866
399
0
800
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
2337385
16867
399
0
1200
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2337212
16868
399
0
1200
Books: Architecture, Art
Andere Sammelgebiete
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse