16759.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A VelencérÅ‘l szóló fejezetekkel kiegészÃtette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. JavÃtott gerincű félvászon-kötés, kopott borÃtóval.