16636.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Entz Géza 3 db tanulmánya: Az erdélyi műtörténetírás kérdéseihez; Kolozsvár környéki kőfaragó műhely a XIII. században. Kolozsvár, 1945/1946, Minerva/Erdélyi Tudományos Intézet. 24 p + 24+3 p. Kiadói papírkötés, helyenként kis szakadással, foltokkal, az egyik sérült, ragasztott borítóval. + A középkori székely művészet kérdései. Erdélyi Tudományos Füzetek 162. sz. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Múzeum-Egyesület/Minerva. 13 + VI p. Kiadói papírkötés, az egyik sarkánál foltos borítóval és lapokkal.