16609.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.