16816.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.