16839.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, melléklettel.