17032.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
N. Skarovszkaja : Naiv művészet a Szovjetunióban. Bp., 1978, Auróra és Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.