16638.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Péterfy Gyula (szerk.): Magyarország Arany- és Ezüstkoszorús Mestereinek Évkönyve. Bp., 1940, Kis Gyula és Tsa Törekvésnyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, néhol tollas aláhúzásokkal.