Méhely Lajos: Vér és faj. Bolyai Könyvek. Bp, 1940, Bolyai Akadémia. E... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Mehely-Lajos-Ver-es-faj-Bolyai-Konyvek-Bp-1940-Bolyai-Akademia-Egeszvaszon-kotesben-~II2435019
2435019
15843
399
Books: History
Beschreibung: Méhely Lajos: Vér és faj. Bolyai Könyvek. Bp, 1940, Bolyai Akadémia. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel.
: ra