1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
2 db vadászati témájú könyv: Réthy Zsigmond (szerk.): Vadgazdálkodás és természetvédelem. Vadászat, halászat, horgászat és természetvédelem Békés megyében. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval. + Vadászati alapismeretek. Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1975., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.