Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
A hivatásos vadász kézikönyve. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Dr. Csőre Pál: A magyar vadászat története. Bp., 1994, Mezőgazda. 310 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. Vál.: Véber Károly. A szerzők fekete-fehér fotóival. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.