20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Muzsnay Géza: Erdőrendezéstan. Bp. 1912. Pátria. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel. Gerincen, borítón kis sérülések, foltok.