Domonkos László: A szellem élete. Az evangéliumi tanÃtás a huszadik sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500015/Domonkos-Laszlo-A-szellem-elete-Az-evangeliumi-tanitas-a-huszadik-szazad-vilagossagaban~II2434236
2434236
17364
399
Books: Religion
Beschreibung: Domonkos László: A szellem élete. Az evangéliumi tanÃtás a huszadik század világosságában. Bp, 1928, kn. Egészvászon kötésben. Dobóczky Imre ex libris-ével és tulajdonosi névbejegyzéssel. Kissé meglazult kötéssel.
: tánczos_gábor