17252.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Gunda Béla: Műveltség és hagyomány - Studia ethnographica et flokloristica in honorem. Angol, francia és német nyelvű szövegekkel. Debrecen, 1971, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói félvászon-kötés papírborítóban. Borító sérült, de a könyv jó állapotú.