Albert Jedlicka - Oto Bachorík: A nagyvilág nagy futballklubjai. Tordon Ákos fordítása. Bp, 1973, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Dr. Kletz Andor - Mondok Ferenc: A Bükkhegység síkalauza. Bp., 1931, M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinc, kissé kopottas állapotban, térkép nélkül.
Leyrer Richárd, Szabó Julianna: A kung-fu királya. Bruce Lee és a jeet kune do. Bp., [1987], Lapkiadó Vállalat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. "A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja" bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.