800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.