10140. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Géhl Zoltán (1888-1954): Szüle Péter festőművész mellszobrát formázzák, 1936. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 18,5×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf