Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gergo-Jozsef-Rozsa-Akvarell-ceruza-papir-Jelzett-a-hatoldalan-Paszpartuban-18x12-c~II2404457
2404457
10142
399
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,20 EUR , 13,14 USD
Beschreibung: Gergó József (?-): Rózsa. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 18x12 cm
: ekb