10144. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda, Glatz). Paszpartu szélén foltos. Díszes, üvegezett keretben, 35×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf