10201. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Az ég felé (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100). Üvegezett fa keretben. 16,5×12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf