10202. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Gólya a nyírfák közt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf