12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Mira Gendova (1956-): Női portré 2 db (Krisztina és Lívia). Vegyes technika, papír. Jelzett (M. Gendova), üvegezett keretben, paszpartuval. m: 18x14cm