32 000 HUF
84,88 EUR, 91,43 USD
Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm