10341. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Paulovits Pál (1892-1975): Enteriőr. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×33 cm