10340. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf