10342. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Péli Tamás (1948-1994), össz. 4 db mű, női portrék és tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29,5x21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz