80 000 HUF
212,20 EUR, 228,57 USD
Udvary Pál (1900-1987): Nagymarosi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sarkaiban kissé sérült fa keretben. 50×70 cm