10522.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Barcsay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben. 59x74 cm