10562.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Glatz jelzéssel: Lány portré. Olaj, falemez, foltos, sérült keretben, 60×50 cm