10585.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
HI.RI. 1976 jelzéssel: Vajdahunyad vára, Városliget. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 20x28,5 cm