10586.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
H.R.I. jelzéssel: Halbrohr Gábor építész portréja. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 39x27,5 cm