10577.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Haász jelzéssel: Ráckeve. Akvarell, papír. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 15,5×10 cm