10588.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Janik F jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 33x17 cm